Plastikiniai langai
Apie mus
Galerija
Kontaktai

LANGŲ ĮVERTINIMO PROCEDŪROS: NFRC PROGRAMA STATYBŲ AIKŠTELIŲ GAMINIAMS

Kai atlikti pagamintų produktų įvertinimą ar sertifikavimą yra santykinai nesudėtinga, kai viena partija aprėpia visą gamybos procesą, statybinių aikštelių gaminiai iššaukia eilę papildomų problemų. Pavyzdžiui, langų paketas gali būti pateiktas vieno gamintojo, rėmo profiliai - tiesioginio tiekėjo, o komponentus statybos aikštelėje surenka įstiklinimo komanda. NFRC įvertinimo procedūros įvardija standartinį paketą, kuris kinta priklausomai nuo operatoriaus tipo. "Įstiklintos sienos sistemos" (statybos aikštelės) atveju, Standartinis stiklo paketas yra dvi 2032 mmx2032 mm (80"x80") mažos panelės su vienu vertikaliu statramsčiu. Užuolaidinės sienos yra modeliuojamos ir bandomos su tarpiniais poliais, vertikaliais, tarpiniais horizontaliais bei sąraminiais elementais. Langų sienos modeliuojamos bei bandomos su standartiniais sąramos, palangės bei statramsčio elementais. Sertifikavimui NFRC reikalauja, kad kuris nors asmuo taptų atsakinga šalimi už tai, jog įstatyta langų sistema atitinka NFRC sertifikato etiketę. Atsakinga šalimi gali būti savininkas, architektas, rėmų tiekėjas, įstiklintojas ar kuris kitas asmuo. Įvertinimo informaciją pateikiama NFRC sertifikato etiketėje, kuriose taip pat nurodytas statybinės aikštelės adresas, gaminio numeris ir jo sudedamosios dalys. Yra viena statybos aikštelės gaminių įvertinimo ir sertifikavimo eiliškumo sistema. Preliminarus projektas:
norint priimti projektinį sprendimą, architektas pareikalauja NFRC modelio;
bendruose projektuose įstiklintojas gali naudoti NFRC modelius, norėdamas užtikrinti veiksmų seką.
Pasiūlymų paketas:
architektas reikalauja iš NFRC akredituotos modeliavimo laboratorijos tokio modeliavimo, kuris turėtų būti pateiktas su pasiūlymų paketu;
įstiklinimo asmuo pasiruošia modeliavimui, norint patikrinti, ar architekto specifikacija atitinka reglamentą (tai apgina įstiklintoją, jeigu specifikacija buvo nereali), ir optimizuoti sistemą ir jos pasiūlymą.


Plastikiniai langai     Skaitykite toliau