Plastikiniai langai
Apie mus
Galerija
KontaktaiDaugumos tokių langų amžius siekia jau 35 ir daugiau metų (1965 ir ankstesnių metų statyba). Vėlesnių metų statybos langai yra sudvejinti, todėl laidesni šilumai ir infiltracijai. Tokiu būdu iškyla alternatyva - arba esamus langus keisti naujais, arba juos papildomai apšiltinti.
Jeigu pagerinsime langą (esamo suporinto lango šilumos perdavimo koeficientas 2,6 W/(m2-K)) iki šilumos perdavimo koeficiento 1,9 W/(m2-K), tai tokio pagerinimo atsiperkanti per 15 metų kaina sudarys apie 95 Lt/m2 lango. Pagerinus langą iki šilumos perdavimo koeficiento 1,2 W/(m2K) su 3-jų stiklų paketu, užpildytu argono dujomis, kurių du stiklai turi atspindinčias dangas, o atspindžio koeficientas 0,15 (III lygmuo), jo pakeitimo atsiperkanti per 15 metų kaina butų apie 209 Lt/m2.
Aišku, kad tokios kokybės lango už nurodytą kainą niekas nepadarys. Esamuose eksploatuojamuose pastatuose dviejų stiklų langus pakeičiant trijų stiklų langais, pakeitimo kaina neturėtų viršyti 98 Lt/m2. Tačiau daugelio gamintojų šio tipo langų pardavimo kaina yra apie 400 Lt/m2.

Plastikiniai langai     Skaitykite toliau