Plastikiniai langai
Apie mus
Galerija
Kontaktai

Vertingi langų priedai

Plastikiniai langai Alupast

Langai – tai natūralus šviesos ir šilumos išsaugojimo būdas namuose. Mes negalime įsivaizduoti nė vieno namo, kuris neturėtų langų, juk jie suteikia namams savitą eksterjerą ir interjerą. Tačiau, atminkite, kad priklausomai nuo gyvenamojo būsto, Jūs turite galimybę paversti savo langus itin išskirtiniais. Susipažinkite su langų priedais, kurie leis Jums tapti išskirtinio namo savininkais:

Langinės. Jos yra labai populiarios tarp tradicijų šalininkų, kurie gyvena kaimuose arba kotedžuose. Taip pat jos labai populiarios Gruzijoje. Langinės gali būti pačio įvairiausio stiliaus, spalvų, piešinių. Galima rinktis medines arba plastikines. Daugelis gamintojų siūlo langinių spalvą glaudžiai derinti su jau esamo namo eksterjeru. Vyraujantys stiliai – žaliuzių tipo grotelių, pakeliama panelė arba visiškai lygus. Medinės langinės yra brangesnės nei plastikinės. Tačiau galima rinktis plastikines langines, kurios yra medienos imitacija. Pagal specialų pagaminimą jos gali būti užveriamos ant lango. Tokiu būdu galima apsisaugoti nuo stiprios audros ar nemalonių saulės spindulių. Uždarymui langinės turi turėti vyrius ir skląsčius, o taip pat ir laikiklius, kurie prilaikytų atidarytas langines. Žinoma, šios funkcionalios langinės yra brangesnės už paprastas, neatliekančias jokios, išskyrus estetinio vaizdo, funkcijos. Jei turite dekoratyvines langines, galite vis tiek montuoti langinių laikiklius, kaip gražų namo akcentą (tai gali būti burlaiviai, gyvūnai, vaisiai...).

Langų grotos. Jei gyvenate pirmame aukšte, rekomenduojama įsirengti grotas, tam, kad į Jūsų namus neįsibrautų vagys. Grotelių stilių galite rinktis individualiai: nuo klasikinių paprastų iki Viduržemio jūros stiliaus. Paprastai grotos yra gaminamos iš kaustytos geležies ir tvirtinamos prie lango rėmo arba eksterjero sienų.

Langų apsauga. Jei turite mažų vaikų, Jums būtinai prireiks ir langų apsaugos, tam, kad smalsūs mažyliai netyčia neiškristų per langą (ypatingai aukštesniuosiuose namo aukštuose). Paprastai apsaugos yra tvirtinamos prie lango rėmo vidinėje namo pusėje ir susideda iš dviejų ar trijų horizontalių strypelių apatinėje lango pusėje. Taip pat galima montuoti specialius vyrius, kurie turi rakinamą spyną – taip vaikas niekaip negalės atidaryti lango. Apsisaugojimui nuo vagių, galite montuoti apsaugos spynas – fiksatorius. Jos yra integruojamos į lango bėgius.

Langų plėvelės. Tai padeda vasaros metu išlaikyti vėsą kambaryje ir išvengti kenksmingų ultravioletinių spindulių. Plėvelės yra tvirtinamos tiesiai ant lango stiklo. Jų veikimo principas panašus į akinių nuo saulės. Nors plėveles galite pasigaminti ir patys, tačiau užsisakydami jas iš profesionalių gamintojų visada gausite geresnį produktą.

Langų tinkleliai. Tai vienintelis ir geriausias būdas atsikratyti vabzdžių. Dauguma tinklelių šiuo metu yra gaminami iš stiklo pluošto. Sąnaudos priklauso nuo lango dydžio. Jie gali būti stacionarūs, tai yra, būti per visą lango plotą, arba valdomi – lengvai pakeliami ir nuleidžiami žemyn. Tinkleliai netrukdo grožėtis vaizdu pro langą. Dauguma jų yra nuimami, todėl Jūs visada galėsite patogiai išsivalyti langus arba žiemą jais tiesiog nesinaudoti.

Priešgaisrinės apsaugos kopėčios. Jos yra labai svarbus elementas, jei turite didesnį nei vieno aukšto namą. Kopėčios yra montuojamos nuo pat aukščiausio namo taško iki apačios. Gaisro atveju, jomis galima greitai nulipti žemyn (ypač jei dūmai ar gaisras blokuoja išėjimus) ir taip apsaugoti savo bei šeimos gyvybes. Svarbu yra ir praktika: supažindinkite savo šeimą ir išbandykite jomis lipti, kai tik įsirengsite.